Organizacja imprez plenerowych i cateringu to nasza specjalność już blisko od 20 lat. Do dzisiaj realizujemy się organizując i kompleksowo zaopatrując imprezy plenerowe i masowe.

Owocnie współpracujemy z wieloma instytucjami i ośrodkami kultury przy organizacji imprez masowych, koncertów, festynów czy przeglądów muzyczno- kulturalnych.

W naszym dotychczasowym dorobku możemy poszczycić się m.in. wyłącznym zaopatrywaniem w usługi gastronomiczne i cateringowe koncertów artystów takich jak: Golec Orkiestra, Bajm, Stachursky, Zbigniew Wodecki, Andrzej „Piasek” Piaseczny, Baciary i wielu wielu innych.
 
 

Oferujemy Państwu:

- Bogaty asortyment kulinarny
Nie sposób wymienić wszystkich potrawy, jakie nasza firma serwuje podczas imprez na świeżym powietrzu. Począwszy od wyśmienitych, ulubionych potraw z grilla, takich jak szaszłyki, golonki, karkówka, kiełbaski, poprzez na tradycyjne specjały kuchni polskiej: bigos czy też kwaśnicę z wędzonym żeberkiem, czy pyszny zestaw obiadowy z kotletem schabowym w roli głównej, kończąc na uwielbianych przez młodzież, i nie tylko, daniach typu Fast Food.

- Dowóz całego wyposażenia
Ze swojej strony gwarantujemy wyposażenie imprezy w niezbędny sprzęt. Oprócz grillów i rolbarów dysponujemy stołami, ławkami, parasolami, pawilonami oraz przenośnymi toaletami. Dodatkowo na życzenie klienta możemy zapewnić nagłośnienie oraz agregat prądotwórczy. Posiadamy także sprzęt i wystrój do organizacji cateringu typu VIP exclusive.

- Odpowiednie przygotowanie miejsca imprezy
Zajmujemy się również rozstawieniem sprzętów i odpowiednią aranżacją miejsca przed imprezą, a następnie uporządkowaniem wszystkiego po zabawie.

- Fachowa obsługa
Personel jest kolejną mocną stroną firmy, dlatego biesiadujący będą zadowoleni nie tylko ze strony kulinarnej i organizacyjnej, ale również z obsługi.

 
Realizacja: VERAKOM
Copyright © DOM WESELNY - organizacja wesel, przyjęć, chrzcin i imprez okolicznościowych.